Логин
Пароль
Войти
RU
sp
UA
spar_logo
Главная SPAR Партнеры SPAR Покупателям Карьера Адреса магазинов Контакты

Адреса магазинов

Харьковская обл.

Харьков

Харьков
Тип SPAR
Адрес: г. Харьков, ул. Олеся Гончара, 2 (ТЦ "Персона") - круглосуточно
тел. (057) 752-42-82, 752-42-81
Харьков
Тип SPAR
Адрес: г. Харьков, пр. Ленина, 7-в (ТЦ "Prisma") - круглосуточно
тел. (057) 714-52-54, 714-52-55
Тип SPAR
Адрес: г. Харьков, пр-т Московский, 86
тел.
Харьков
Тип SPAR-Express
Адрес: г. Харьков, ул. Китаенко, 4 - круглосуточно
тел. (057) 376-08-98
Ще один супермаркет тижневої покупки SPAR у Києві

Компанія СПАР-Центр, активний учасник франчайзингового проекту SPAR International в Україні, незважаючи на фінансову кризу, не відмовилася від реалізації запланованої програми розвитку і 21 листопада відкрила другий супермаркет тижневої покупки в м.Києві, розташований в Харківському масиві за адресою: вул. Здолбунівська, 4. Перший супермаркет SPAR в Києві було відкрито в лютому цього року.

Компанія «СПАР-Україна» - активний учасник виставки «Франчайзинг 2009» 3-5 листопада компанія «СПАР-Україна» взяла активну участь у V міжнародній спеціалізованій виставці "Франчайзинг 2009", яка проходила у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза».

Ще один EUROSPAR в Луганську 28 серпня в Луганську відкрив свої двері супермаркет EUROSPAR по вул. 2 Червонопрапорна, Народження оновленій компанії SPAR-Україна 4 серпня 2009 компанія «СПАР-Україна» філія ВАТ «Черкаський Будинок торгівлі» змінила свій статус на товариство з обмеженою відповідальністю, співзасновниками якого стали ТОВ «СПАР-Черкаси» (м.Черкаси), ТОВ «СПАР-Центр» (м Дніпропетровськ) і ТОВ «СПАР-Луганськ» (м.Луганськ).

Вітаємо з Днем працівника торгівлі

Візит SPAR-International в Україні 7-8 липня відбувся візит керівництва SPAR-International в Україні

Вітаємо зі святом Великодня

SPAR-Черкаси переходить на літній режим роботи З 14.04 супермаркети SPAR у Черкасах переходять на літній режим роботи.

Весняне оновлення SPAR-Черкаси Супермаркети мережі SPAR-Черкаси цієї весни будуть виглядати по-новому. Були розроблені і впроваджуються нові актуальні концепції супермаркетів, які зможуть максимально задовольнити потреби не тільки городян, а й жителів Черкаської області.

Десятий супермаркет SPAR в Черкасах 20 березня 2009 національна роздрібна компанія «SPAR-Україна» відкрила ще один супермаркет у м Черкаси.

Ще один EXPRESS в Кіровограді У переддень свята Весни 6 березня відкрився другий в Кіровограді супермаркет SPAR-Express.

SPAR повернувся до Києва KСтрейдінг відкриє 4 нових супермаркети під брендом «SPAR»

SPAR-Україна планує в 2009 р відкрити 42 супермаркету

SPAR-Україна на 2009 рік планує відкрити 42 супермаркети загальною торговою площею 21,2 тис.кв.м., і таким чином розширити свою мережу до 74 магазинів.

SPAR sp Партнеры SPAR sp Покупателям sp Карьера sp Адреса магазинов sp Контакты
© 2003 - 2012 SPAR GBS
Design by GBS
Охранное агентство в харькове охрана предприятия Харьков. . zebra label printers . admaven.com . Harvard New College Theatre