Логин
Пароль
Войти
RU
sp
UA
spar_logo
Главная SPAR Партнеры SPAR Покупателям Карьера Адреса магазинов Контакты

Карьера

SPAR работа – это:

  • работа в международной компании
  • стабильность каждый день
  • достойная оплата труда
  • возможность реализовать себя
  • профессиональный и карьерный рост
  • корпоративное обучение

Мы ценим каждого сотрудника не зависимо от должности. SPAR предоставляет широкие возможности для профессионального обучения и развития личности. Мы даем стабильное будущее на долгие годы.

 

 

SPAR робота - це:

    робота в міжнародній компанії     стабільність щодня     гідна оплата праці     можливість реалізувати себе     професійний і кар'єрний ріст     корпоративне навчання

Ми цінуємо кожного співробітника не залежно від посади. SPAR надає широкі можливості для професійного навчання та розвитку особистості. Ми даємо стабільне майбутнє на довгі роки.

SPAR був заснований в 1932 році в Голландії Адріааном ван Велл як добровільна мережу бакалійників під назвою «DESPAR». Основна мета - забезпечити співпрацю між незалежними оптовими компаніями і рітейлерами у відповідь на появу великих торгових мереж в Европe.

Назва DESPAR склалося з перших букв девізу «Door Eendrachtig Samenwerken Profiteren Allen Regelmatig», що перекладається як «Все виграють від співпраці». Слово SPAR нідерландською мовою означає «ялина», і з самого початку зображення цього дерева було використано в якості символу мережі. Концепція SPAR почала поширюватися за межами Голландії в 1947 році, коли другою країною стала Бельгія. В кінці 1940-х років назва DESPAR було скорочено до SPAR.

Протягом 1950-х років SPAR швидко розповсюджувався по Європі. У 1953 році була створена організація SPAR International, першим президентом якої став Адріаан Ван Велл, а в 1955 році в Голландії відбувся перший міжнародний конгрес SPAR. Він ознаменував амбіції SPAR вийти за рамки Європи і стати всесвітньою організацією. До 1959 року сім'я SPAR включала оптових і роздрібних торговців з 9 країн.

У наступні 20 років SPAR продовжував розширюватися в Європі, але найголовніше, мережа прийшла на нові континенти - в Африку та Азію. У цей період сім'я SPAR розширюється до 14 країн. У 1963 році створюється SPAR Південна Африка, а в 1977 році - SPAR Японія.

У 1968 г.SPAR International представила новий логотип в SPAR. У період 1980-1999 мережу SPAR продовжує зростати на існуючих ринках, а також розширила свою присутність ще в 7 країнах. До 1999 року SPAR працював у 21 країнах. З 2000 року SPAR почав роботу в великих країнах, що розвиваються, в Росії, Китаї та Індії, при цьому продовжуючи розширюватися в Центральній і Східній Європі та Африці.

SPAR sp Партнеры SPAR sp Покупателям sp Карьера sp Адреса магазинов sp Контакты
© 2003 - 2014 SPAR GBS
Design by GBS
Демарики 2016 года сапожки на выбор демар харьков огромный Харьковский склад детской обуви.