Логин
Пароль
Войти
RU
sp
UA
spar_logo
Главная SPAR Партнеры SPAR Покупателям Карьера Адреса магазинов Контакты

Обои на рабочий стол

Після відкриття в 1994 році першого магазину SPAR в Австралії, до 1999 року мережа магазинів, супермаркетів і гіпермаркетів SPAR була представлена ​​в 22 країнах на чотирьох континентах.

У 2001 року торгова мережа SPAR вийшла на ринок України.

На сьогоднішній день SPAR - це найбільша в світі мережа маркетів, супермаркетів і гіпермаркетів, що складається з більш 15000 магазинів, що обслуговують щодня більше 9000000 покупців у 32 країнах світу.

Історія SPAR почалася з 1932 року, саме в цьому році була заснована компанія «DESPAR». Назва мережі магазинів було складено з перших букв слогану організації: "Door Eendrachtig Samenwerken Profiteren Allen Regelmatig", що в перекладі означає «Все виграють від співпраці». Ялина стала символом торговельної мережі, оскільки слово «SPAR» нідерландською означає «ялинка».

Власні торговельні марки

Товари, вироблені під власною торговою маркою (ВТМ) «SPAR» і «Natur pur» поширюються лише в мережі супермаркетів SPAR. Товари

під ВТМ відрізняються від іншої пропонованої продукції в мережі супермаркетів SPAR унікальним дизайном з відповідними логотипами, а також більш низькою ціною на товар при високій якості.    

    Під ВТМ «SPAR» і ВТМ «Natur pur» виготовляються такі товари.

Крупи та цукор СТМ SPAR

    Гречана крупа     Крупа Пшоно     Крупа Рис     Крупа Перлова     Крупа Ячна     Крупа Пшенична Артек     Горох колотий     Цукор

Сухі сніданки СТМ SPAR

    Мюслі

Сухофрукти СТМ SPAR

    Абрикос сушений СТМ SPAR     Арахіс смажений з кунжутом     Банан сушений     Груша сушена     Ізюм     Кешью смажений     Кешью сушений     Кунжут     Мак     Суміші горіхові     Суміші фруктові     Суміші горіхово-фруктові     Фінік сушений     Фісташки смажені     Фундук смажений     Фундук сушений     Цукати     Чорнослив

Хлібобулочні вироби СТМ SPAR

    Печиво     Пряники     Сухарі     Сушки

Посуд одноразовий СТМ SPAR

Сезонні товари СТМ SPAR

    Запальничка     Паперова продукція     Вологі серветки     Господарські товари     Пакети фірмові

Завдяки концепції якісних і свіжих продуктів (товарів), які продавалися в магазинах мережі, SPAR в кінці 1940-х років став міжнародною мережею маркетів. У 1947 році в Бельгії був відкритий перший магазин, а компанія «DESPAR» стала носити горде «SPAR».

Розширення мережі в Європі призвело до створення в 1953 році SPAR International. Адріан Ван Велл став першим Президентом SPAR International, він же і заснував компанію. Подальше зростання торговельної мережі був швидким і стрімким. Вже в 1957 році в Нідерландах був проведений перший міжнародний Конгрес SPAR International, що свідчило про наміри SPAR розширити свою присутність за межі Європи. До кінця 1950-х років концепція SPAR об'єднала оптових і роздрібних торговців в 9 країнах Європи.

За наступні 20 років торговельна мережа SPAR завоювала Європу і вийшла на ринки Азії та Африки. Збільшилися торгові площі окремих магазинів. У 1968 році був відкритий перший супермаркет EUROSPAR, а через рік відкрився перший гіпермаркет INTERSPAR. Тепер споживач міг вибрати серед великого асортименту якісних і свіжих товарів (продуктів) те, що йому потрібно.

SPAR sp Партнеры SPAR sp Покупателям sp Карьера sp Адреса магазинов sp Контакты
© 2003 - 2014 SPAR GBS
Design by GBS