Логин
Пароль
Войти
RU
sp
UA
spar_logo
Главная SPAR Партнеры SPAR Покупателям Карьера Адреса магазинов Контакты

Карта сайта

Покупцям

SPAR цінує кожного покупця. Для Вас ми робимо все. Кожен день і кожну хвилину трудяться співробітники SPAR, тому в наших супермаркетах гарантовано європейський рівень обслуговування.

SPAR ретельно стежить за якістю товарів. Завжди тільки якісне і свіже.

У супермаркетах SPAR широкий асортимент, який постійно збільшується. Ми цінуємо Ваш час, тому в наших магазинах дуже просто знайти потрібний товар. Консультанти SPAR завжди допоможуть Вам, європейський рівень обслуговування припускає кваліфіковану консультацію і турботу про покупця.

SPAR - це найсвіжіші продукти, овочі та фрукти. Ми створили власну кулінарію та пекарню для того, щоб Ви могли насолоджуватися смаком і ароматом щойно приготованих страв.

Покупці SPAR - це наша головна цінність. Ми цінуємо і піклуємося про Вас, і вдячні Вам за те, що Ви вибрали SPAR

Існують чотири основних формату магазинів SPAR, кожен з яких покликаний задовольняти різні очікування споживачів: spar mini_logo

SPAR - найпоширеніший формат, супермаркети торговою площею від 200 до 1000 кв. м, розташовані в житлових мікрорайонах міст. eurospar

EUROSPAR - супермаркет торговою площею від 1000 до 3000 кв. м., націлений на задоволення щотижневих сімейних потреб.

INTERSPAR - гіпермаркет торговельною площею понад 3000 кв. м., у якому близько 50% торговельних площ займають непродовольчі товари. Найпоширеніший формат у Східній та Центральній Європі.

SPAR Express - магазини швидкого обслуговування з розширеним асортиментом продуктів для вживання на місці і на винос, торговою площею 100-200 кв. м., найчастіше розташовувані на АЗС, вокзалах, в аеропортах, центральних вулицях, на перетині транспортних і пішохідних потоків.

SPAR sp Партнеры SPAR sp Покупателям sp Карьера sp Адреса магазинов sp Контакты
© 2003 - 2014 SPAR GBS
Design by GBS